19.02.2021р. Спеціалістами контрольно – вимірювальних приладів і автоматики, КП «Водотеплосервіс», проводився частковий ремонт та ревізія обладнання КНС, що знаходиться на пр.Л.Українки 1. Також, у п’ятницю 19 лютого, працівники КВПіА проводили ремонтні роботи обладнання котельні, що знаходиться на вул.Незалежності.

19.02.2021р. Спеціалістами контрольно – вимірювальних приладів і автоматики, КП «Водотеплосервіс», проводився частковий ремонт та ревізія обладнання КНС (каналізаційної насосної станції), що знаходиться на пр.Л.Українки 1 Зокрема, було зроблено: регулювання рівнів, їх наладка та чистка; зачистка контакторів і пускачів; заміна провідників, що вийшли з ладу.

Також, у п’ятницю 19 лютого, працівники КВПіА проводили ремонтні роботи обладнання котельні, що знаходиться на вул.Незалежності. Якщо детально, то там один з котлів не переходив на вищий ступінь обігріву, була проведена діагностика та замінено реле включення, після цих маніпуляцій – котельня запрацювала у звичному режимі. Також, на цій котельні провели ревізію клапанів.