16.03.2021р. Ремонтною бригадою, КП «Водотеплосервіс», встановлено резервний підкачувальний насос на ПНС по вул.Б.Хмельницького 8. Також виконувалися заявки, що надійшли на диспетчерську службу, одна з них – про слабкий тиск води на вул. О.Вишні, бригадою АВР оперативно відреаговано. Ще, 16 березня, проводились обстеження водопровідних мереж на вул. О.Вишні, вул. Козоріса, вул. Пекарська – поривів не виявлено. Також, 16 березня, фахівцями КП «Водотеплосервіс» були встановлені два вузли комерційного обліку води багатоповерхового будинку на вул. О.Пчілки 61

16.03.2021р. Ремонтною бригадою, КП «Водотеплосервіс», встановлено резервний підкачувальний насос на ПНС по вул.Б.Хмельницького 8.

Також виконувалися заявки, що надійшли на диспетчерську службу, одна з них – про слабкий тиск води на вул. О.Вишні, бригадою АВР оперативно відреаговано.

Ще, 16 березня, проводились обстеження водопровідних мереж на вул. О.Вишні, вул. Козоріса, вул. Пекарська – поривів не виявлено.

Також, 16 березня, фахівцями КП «Водотеплосервіс» були встановлені два вузли комерційного обліку води багатоповерхового будинку на вул. О.Пчілки 61