Щодо повірки лічильників холодної води

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Повірка1-1024x688.jpg
Зверніть увагу на дату повірки Вашого лічильника та не переплачуйте зайвого!

Згідно Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки дозволяється застосовувати лише за умови, коли вони пройшли повірку. Лічильники, що не пройшли періодичну повірку не можуть  вважатися такими, що відповідають встановленим вимогам, та не допускаються до експлуатації.. Періодична повірка засобів обліку водопостачання та водовідведення здійснюється раз на 4 роки за рахунок споживачів. Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку коли лічильник не пройшов державну повірку, то нарахування за послуги водопостачання та водовідведення буде здійснюватися відповідно до п.4 ч.3 ст.10 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, тобто згідно із показниками загальнобудинкового лічильника, пропорційно до кількості осіб, зареєстрованих у помешканні.

     Працівниками КП «Калуська енергетична Компанія» проводиться держповірка лічильників переносною установкою на місці їхньої експлуатації, тобто не знімаючи Ваш лічильник, при правильному схематичному встановленні (кран, фільтр, лічильник, зворотній клапан), що значно спрощує та прискорює процес проведення держповірки.

     Вартість повірки одного лічильника переносною установкою – 340грн.

  На проведення повірки просимо записатися завчасно за адресою м. Калуш вул. Пушкіна 7А  «Центр обслуговування споживачів»