Шановні споживачі, інформація про розпломбування опломбування, повірку лічильників

Прийом заяв на розпломбування та опломбуваннялічильників холодної води на повірку,заміну лічильника чи з метою проведення аварійних робіт буде проводитись за  наступними телефонними номерами:

2-50-01, 0993601784

Також можна оформити заяву на сайті КП «Водотеплосервіс». Форма бланку заяви розміщена нижче. Дану заяву (на опломбування та розпломбування лічильника) Ви можете завантажити, заповнити та відправити нам електронною поштою на адресу zajavu@ukr.net

Бланк заяви на опломбування розпломбування лічильника

    2. Повірку можна здійснювати без розпломбування та демонтажу лічильника при оплаті в банківській установі 145 грн. 74 коп. за один лічильник (при наявності 2-ох лічильників оплата становитиме 291 грн. 48 коп.)

  3. Розрахунковий рахунок КП «Водотеплосервіс» на який можна здійснити оплату за повірку:

Код ЄДРПОУ 32364207 ,

АТ «ТАСКОМБАНК» UA843395000000026008528565001

з вказанням призначення платежу «За проведення повірки лічильника обліку питної води» та номеру телефону (особистого) абонента. При цьому наголошуємо про необхідність оплати точної суми, вказаної нами, для запобігання помилкових зарахувань не за призначенням.

4. Під час проведення повірки необхідно пред’явити квитанцію про оплату, паспорт лічильника або свідоцтво та надати вільний доступ до лічильника.

ПРИМІТКА: Зважаючи на досвід проведення повірок , звертаємо Вашу увагу на те, що лічильники, термін експлуатації яких 12 і більше років можуть мати велику похибку , яка впливає на клас точності і такі лічильники не проходять повірку. В такому випадку рекомендується придбати і встановити новий лічильник.

Бланк заяви на опломбування розпломбування лічильникаЗавантажит