Шановні споживачі, інформація про розпломбування опломбування, повірку лічильників

1.Прийом заяв на розпломбування та опломбуваннялічильників холодної води на повірку,заміну лічильника чи з метою проведення аварійних робіт буде проводитись за  наступними телефонними номерами:

2-50-01, 0993601784

Також можна оформити заяву на сайті КП «Водотеплосервіс». Форма бланку заяви розміщена нижче. Дану заяву (на опломбування та розпломбування лічильника) Ви можете завантажити, заповнити та відправити нам електронною поштою на адресу zajavu@ukr.net

Увага!!! При потребі розпломбування лічильників з метою усунення аварійної ситуації КП «Водотеплосервіс» буде приймати до уваги довідку організацій, установ, підприємств, що здійснють відповідний вид діяльності (а саме: управляючих компаній, ЖЕО, ОСББ, ТОВ«Сантехнічної монтажної служби» та інших) , до якої буде долучена фотофіксація непорушення пломби та показник лічильника холодної води.

    2. Повірку можна здійснювати без розпломбування та демонтажу лічильника при оплаті в банківській установі 145 грн. 74 коп. за один лічильник (при наявності 2-ох лічильників оплата становитиме 291 грн. 48 коп.)

  3. Розрахунковий рахунок КП «Водотеплосервіс» на який можна здійснити оплату за повірку:

Код ЄДРПОУ 32364207 ,

АТ «ТАСКОМБАНК» UA843395000000026008528565001

з вказанням призначення платежу «За проведення повірки лічильника обліку питної води» та номеру телефону (особистого) абонента. При цьому наголошуємо про необхідність оплати точної суми, вказаної нами, для запобігання помилкових зарахувань не за призначенням.

4. Під час проведення повірки необхідно пред’явити квитанцію про оплату, паспорт лічильника або свідоцтво та надати вільний доступ до лічильника.

ПРИМІТКА: Зважаючи на досвід проведення повірок , звертаємо Вашу увагу на те, що лічильники, термін експлуатації яких 12 і більше років можуть мати велику похибку , яка впливає на клас точності і такі лічильники не проходять повірку. В такому випадку рекомендується придбати і встановити новий лічильник.


  До уваги  установ, ТзОВ, ТОВ,управляючих компаній  та інших організацій, які здійснюють усунення аварійної ситуації та розпломбовують квартирні  лічильники холодної води:

Довідка, видана відповідною організацією, про розпломбування лічильника у зв’язку з аварійною ситуацією приймається КП «Водотеплосервіс» виключно за наявності фотофіксації про непорушення пломби і показник лічильника.