Шановні споживачі!

Інформуємо Вас, що у зв’язку з масовим відключенням споживачів від мереж КП «Калуська енергетична Компанія» та їх переходом на індивідуальне опалення значно зростуть витрати на обслуговування квартальних тепломереж та забезпечення централізованого опалення у вашому будинку.
Суттєве зменшення кількості підключених споживачів спричинило зменшення надходжень підприємства від оплати абонентами за послугу теплопостачання. Із зменшенням кількості споживачів збитковість комунальної послуги продовжує зростати. З метою забезпечення незначної кількості користувачів, що продовжують споживати дану послугу, теплоносієм, підприємство змушене продовжувати дороговартісну експлуатацію багатокілометрових розгалужених тепломереж, які були попередньо розраховані на 100 відсотків міських домогосподарств у багатоквартирних будинках. Незважаючи на зменшення кількості підключених споживачів, підприємство продовжує справно оплачувати за газ, електроенергію, паливно-мастильні та інші необхідні матеріали з метою забезпечення надання послуги належної якості та підтримання нормативної температури у приміщеннях користувачів послуги. Відтак, внаслідок суттєвого збільшення витрат на утримання тепломереж, як наслідок, у значній мірі зростає тариф на послугу з теплопостачання для тих споживачів, які продовжують користування централізованим теплопостачанням. Надалі ситуація залишатиметься незмінною, адже подальше відключення споживачів впливатиме на наступне стрімке подорожчання послуги з централізованого теплопостачання для підключених до тепломереж абонентів.
Тому зауважуємо, що для вашого домогосподарства економічно доцільним є перехід з централізованого опалення на індивідуальне. Таким чином, вам вдасться економити кошти на оплаті комунальних послуг та самостійно регулювати температурний режим у власній квартирі без залежності від термінів опалювального сезону.

З повагою, адміністрація КП «Калуська енергетична Компанія»