Шановні споживачі питної води! Інформація щодо розпломбування лічильників холодої води

Увага!!! В зв’язку з  відновленням роботи контролерів абонетського відділу КП «Водотеплосервіс»  наголошуємо, що  розпломбування лічильників холодної води, з метою усунення аварійних ситуацій,   ремонтними роботами, повіркою, тощо, буде здійснюватися тільки контролерами КП «Водотеплосервіс».

         Довідки від організацій, установ, управляючих компаній, ОСББ де вказано, що ними розпломбовано лічильник холодної води братись до уваги  не будуть !!!

         Згідно «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» п.п. 5.18. Споживач відповідає за цілісність та збереження засобів обліку,  пломб і деталей пломбування,  встановлених представниками територіальних  органів Держспоживстандарту та виробником в місцях з’єднань засобів обліку,  запірної арматури,  манометра та  іншого обладнання вузла обліку незалежно від місця його розташування.

        Знімати засоби обліку,  здійснювати будь-які заміни їх частин або  зміни  положення  на  водомірному  вузлі,  де їх встановлено, знімати  пломби,  накладені   органами   Держспоживстандарту   або виробником,  має  право  лише  виробник  або  споживач за дозволом виробника.

        У разі самовільних дій споживач сплачує витрату води згідно з пунктами 3.3, 3.4 цих Правил.

        п.п. 3.3. У  разі  безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу  при швидкості  руху  води  в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

        п.п. 3.4. Розрахунковий період при безобліковому  водокористуванні встановлюється  з  дня  початку  такого користування.  Якщо термін початку   безоблікового   водокористування   виявити    неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

        З метою уникнення будь-яких непорозумінь та для вирішення інформації щодо опломбування, розпломбування лічильників з метою усунення аварійних ситуацій,   ремонтними роботами, переопломбування та зняття лічильників на держповірку  звертатись за наступним номером телефону        (03472) 2-50-01,    (099)360-17-84 

         Для вирішення супутніх питань, звірки, передачі показів лічильників та ін. рекомендуємо звертатися в КП «Водотеплосервіс» за наступними номерами телефонів:

 (050)4335619,     (050)3728561;       (050)3346065;            (03472)6-29-39

        Щоб провести звірку щодо юридичних осіб , бюджетних організацій та ін. звертатись за наступним телефоном   0504335708  

       Крім того, нагадуємо, що номера контактних телефонів вказані у рахунках, а також вказаний контактний телефон контролера, закріпленого безпосередньо  за даною дільницею.

Залишити відповідь