Шановні споживачі наших послуг, нагадуємо, що покази лічильників води необхідно подавати щомісяця з 10 до останнього робочого дня поточного місяця!

Нагадуємо, що з 1 по 10 число місяця наші облікові бази закриті. Показники лічильників в телефонному режимі, в цей час, нами не приймаються. Оскільки, відбувається обробка даних за попередній місяць для проведення нарахування і формування платіжних відомостей (платіжок). Якщо Ви не встигли передати показники вчасно, в цьому разі, нарахування буде здійснено за середніми показниками ваших лічильників, згідно чинного законодавства. Проте, якщо Ви не передаватимете показники лічильника довгий час, це може призвести до невірних нарахувань, що, відповідно, тягне за собою недостовірність розрахунків по Вашому особовому рахунку. Передати показники лічильника можна буде починаючи з 10 числа і до останнього дня місяця будь-яким з цих способів:- За допомогою мобільних додатків «Viber» «WhatsApp» та «Telegram». Щоб написати нам, просто перейдіть за посиланнями:

Viber https://msng.link/o/?380504339597=vi

WhatsApp https://wa.me/380504339598

Telegram https://t.me/KPKEK

Через «Особистий кабінет» http://vts.if.ua/osobystyy-kabinet-korystuvacha/– Записати показники лічильника у відповідній графі платіжного повідомлення при оплаті у банківських установах. Важливо! Якщо Ви не проживаєте та не користуєтесь водою, все одно необхідно передавати показники з різницею “0”, тобто ті ж самі, що ви подавали в попередніх періодах.

Також нагадуємо, що з липня 2022року, розпочав роботу Центр обслуговування споживачів КП «Калуська енергетична Компанія» (ЦОС). Відтепер, на доступній для Вас локації, надається повний спектр потрібних послуг. Зокрема, в ЦОС Ви зможете отримати консультації щодо особового рахунку та нарахувань, укладати договори, подавати заяви та отримувати довідки, подавати показники лічильника, проводити відповідні звірки, тощо. ЦОС КП «КЕК»м. Калуш, вул. Пушкіна, 7а.Графік роботи: Пн. – Чт. 08:00 – 17:00,Пт. 08:00-15:45, обід з 12:00 – 12:45