Увага, важлива інформація для споживачів!

Увага, важлива інформація для споживачів!

Шановні споживачі послуг КП «Калуська енергетична Компанія». Ми, в режимі роботи 24/7 робимо все можливе, щоб Ви отримували якісні послуги з водопостачання, водовідведення та теплопостачання.
Так, з початку війни нами ліквідовано десятки поривів, здійснено сотні планових і позапланових виїздів наших аварійно-ремонтних бригад, забезпечено надійну охорону об’єктів критичної інфраструктури нашого підприємства.
У зв’язку з цим, кожного дня, працюючи на благо і забезпечуючи спокій громади, ми відчуваємо гостру потребу у своєчасній оплаті наданих Вам послуг. Так, щоденно, не зважаючи на різке подорожчання паливно-мастильних матеріалів їх потрібно регулярно закуповувати, наш автопарк потребує регулярного технічного обслуговування та ремонту. Окремо, нам потрібно розраховуватись за енергоносії і головне – працівникам потрібно вчасно оплачувати заробітню плату, а державі в такий складний час вчасно платити податки, які неодмінно будуть направлені для потреб наших військовий і використані в обороні держави.
Відтак, розуміючи відповідальність кожного в цей складний час, ми просимо своєчасно розраховуватись за надані послуги з водопостачання, водовідведення та теплопостачання!
Ми працюємо для Вас і заради Вас! Разом до перемоги! Все буде Україна!!!