Сьогодні (14.04.2021р) рішення про розблокування рахунків комунального підприємства прийняв Господарський суд Івано-Франківської області.

Як повідомив засобам масової інформації директор комунального підприємства «Водотеплосервіс» Петро Шевчук, 14 квітня Господарський суд Івано-Франківської області (суддя — Тетяна Стефанів) виніс ухвалу, якою задовольнив позов підприємства про розблокування рахунків. Це вже третє судове рішення за аналогічними позовами «Водотеплосервісу», і всі — на користь комунального підприємства.

Раніше два рішення за позовом комунального підприємства про розблокування рахунків в сумі зобов`язань з виплати заробітної плати та обов`язкових платежів до бюджету прийняв Івано-Франківський окружний адміністративний суд. Так, постановою суду від 23 лютого (суддя — Тарас Боршовський) було визнано відмову Калуського міськрайонного відділу державної виконавчої служби щодо зняття арешту з рахунку КП «Водотеплосервіс», який використовується для виплати заробітної плати протиправною та було зобов’язано зняти арешт з рахунку в частині суми зобов’язань комунального підприємства з виплати заробітної плати та обов’язкових платежів до Державного та місцевих бюджетів. Друге рішення, теж на користь комунального підприємства було прийнято суддею Іваном Скільським 9 квітня 2021р.
За словами Петра Шевчука, суди прийняли рішення про розблокування рахунків, оскільки вони хоч і поточні, проте мають спеціальний режим використання — для виплати заробітної плати і податків. Такі кошти не можуть йти на стягнення боргу на підставі виконавчих документів.

Детальніше у “Вікнах”, за посиланням: https://vikna.if.ua/news/category/all/2021/04/14/121144/view

Залишити відповідь