Оголошення щодо оплати послуг КП “Калуська енергетична Компанія”

Згідно Закону України про «Про житлово-комунальні послуги» № 1060-IX від 03.12.2020 р ст. 7 « Права і обов’язки споживачів» п.п. 5) п. 2) «Індивідуальний споживач зобовязаний:
оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами»
та п. 1), 2), 4) ст. 9 «Порядок оплати житлово-комунальних послуг»:
      «Споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця.
За бажанням споживача оплата житлово-комунальних послуг може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів згідно з умовами договору про надання відповідних житлово-комунальних послуг.
      Споживач щомісяця вносить однією сумою плату виконавцю комунальної послуги у тому числі якщо вона складається з окремих складових, передбачених відповідним договором, укладеним відповідно до цього Закону. При цьому виконавці комунальних послуг забезпечують деталізацію інформації щодо складових плати у рахунках споживачів.»
     Таким чином, оплата за надані послуги КП «Калуська енергетична Компанія» (водопостачання, водовідведення та теплопостачання) вноситься споживачем щомісячно однією сумою, а підприємство, зі своєї сторони, забезпечує автоматичний розподіл зарахованих коштів, у якості оплати кожної із наданих послуг споживачеві , що значно зменшує витрати на оплату послуг банку та, в цілому, спрощує процедуру розрахунків для наших споживачів.