Найбільш актуальні запитання, стосовно абонентської плати

Яким нормативним документом регламентується плата за абонентське обслуговування?

     Розрахунок абонентської плати проведено відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» зі змінами та доповненнями та, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України №808 від 21 серпня 2019 року «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами»

Що таке абонентська плата за послуги? 

    Плата за абонентське обслуговування – не є комунальною послугою, вона є складовою частиною індивідуального договору про надання комунальних послуг з постачання теплової енергії, централізованого водопостачання і централізованого водовідведення та відповідно істотною умовою такого договору.

Кому нараховується абонплата?

   Плата за абонентське обслуговування нараховується всім споживачам, з якими укладений індивідуальний договір про надання відповідної послуги.

Чи залежить абонплата від кількості приписаних осіб?

   Абонплата нараховується раз у місяць на один особовий рахунок і не залежить від кількості прописаних мешканців.

Чи залежить плата за абонентське обслуговування від обсягу споживання ?

    Розмір абонентської плати не залежить від кількісних показників спожитих відповідних комунальних послуг.

Абонентську плату вносити разом з комунальними послугами чи окремим платежем?

    Оплата за надані послуги КП «Калуська енергетична Компанія» (водопостачання, водовідведення та теплопостачання) вноситься споживачем щомісячно однією сумою, а підприємство, зі своєї сторони, забезпечує автоматичний розподіл зарахованих коштів, у якості оплати кожної із наданих послуг споживачеві , що значно зменшує витрати на оплату послуг банку та, в цілому, спрощує процедуру розрахунків для наших споживачів, згідно Закону України про «Про житлово-комунальні послуги» № 1060-IX від 03.12.2020 р

Як скасувати або виключити з індивідуального договору плату за абонентське обслуговування?

       Ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»: «У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг». 

       Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається з:
•  плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;

 плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України.

    Враховуючи вищезазначене, виключення частини коштів з нарахування абонентської плати за абонентське обслуговування можливе лише за умови внесення змін до чинного законодавства.

    Споживач не звільняється від плати за абонентське обслуговування у разі відсутності фактичного споживання ним послуг.

Який розмір плати за абонентське обслуговування?

     Плата за абонентське обслуговування для одного абонента не може перевищувати граничного розміру, розрахованого відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг».
Граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для кожної комунальної послуги окремо станом на 01.07.2022 р. становить 36,88 грн. (з ПДВ) і залежить від зміни прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.07.2022р. прожитковий мінімум – 2600 грн)

Чому змінюється розмір абонплати?

   Звертаємо увагу на те, що граничний розмір плати за абонентське обслуговування залежить від законодавчо встановленого, на відповідну дату, розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Тобто розмір плати за абонентське обслуговування може змінюватися тільки за умови зміни законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму.

 Слід зазначити, що за період з листопада 2021року до липня 2022 року відбулись значні зміни, як економічних так і технічних показників, зокрема:

  • підвищення розміру прожиткового мінімуму до 2600грн., враховано у витратах з оплати праці. При збільшенні витрат на оплату праці збільшуються витрати на єдиний внесок;
  • вартість електроенергії зросла на 27 %;
  • послуги укрпошти з обробки інформації у платіжних документах збільшення на100%;
  • обслуговування програмного забезпечення на 25%;
  • вартість паперу зросла у 2,5рази.

Чи надається субсидія на абонентську плату?

 Важливо! На абонплату надається державна субсидія.