Повна  назва підприємства – Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» Калуської міської ради Івано-Франківської області. Скорочена назва – КП «Водотеплосервіс».

Форма власності: комунальна.

Юридична та фактична адреса підприємства :

77300, м. Калуш, Івано-Франківської обл., вул. Окружна, 8.

Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» створене відповідно до рішення Калуської міської ради «Про реєстрацію і перереєстрацію статутів комунальних підприємств» від 22.04.2003 року № 206, пункт 3.
Виробничу діяльність підприємство розпочало з червня 2003 року. Підприємство створене з метою забезпечення споживачів міста централізованим теплопостачанням, водопостачанням та водовідведенням.

Основні напрямки діяльності

Забезпечення якісного виробництва та реалізації продукції, виконання робіт і надання послуг вартісного характеру з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення, для задоволення суспільних та особистих потреб населення, підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів, досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку шляхом систематичного здійснення господарської діяльності.

Ліцензії на право здійснення певних видів господарської діяльності

 • Централізоване водопостачання та водовідведення, видана Івано-Франківською обласною державною адміністрацією; Серія АГ № 580448, термін дії – безстроковий (переоформлено рішенням Національної комісії №1452 від 19.08.2016 р.)
 • Виробництво теплової енергії, видана Івано-Франківською обласною державною адміністрацією; Серія АД №041862, термін дії – безстроковий (переоформлено рішенням Національної комісії №1452 від 19.08.2016 р.)
 • Транспортування теплової енергії, видана Івано-Франківською обласною державною адміністрацією; Серія АД №041863, термін дії – безстроковий (переоформлено рішенням Національної комісії №1452 від 19.08.2016 р.)

Постачання теплової енергії, видана Івано-Франківською обласною державною адміністрацією; Серія АД №041864, термін дії – безстроковий (переоформлено рішенням Національної комісії №1452 від 19.08.2016 р.)

Відповідно до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 16.05.2014 №50 “ Про встановлення вимог щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності комунальному підприємству “Водотеплосервіс”, комісія вирішила встановити інші види діяльності, а саме:

– надання послуг з централізованого опалення;

– надання послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення;

– ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів (ремонт і технічне обслуговування котлів та іншого опалювального устаткування );

– діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг з технічного консультування в цих сферах (підготовка та видача технічних умов на під’єднання/від’єднання систем водопостачання, водовідведення та теплопостачання, погодження проектної документації, технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд);

– монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування (надання послуг з підключення до системи з водопостачання, водовідведення та теплопостачання);

– надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (розміщення обладнання інших господарюючих суб’єктів);

– надання послуг автотранспортних засобів та спецтехніки;

– технічні випробування та дослідження (діагностика мереж теплопостачання, централізованого водопостачання, водовідведення, електропостачання, газопостачання, мереж зв’язку замовників, послуг з лабораторних досліджень якості води);

– надання інших допоміжних комерційних послуг (опломбування приладів обліку за заявою споживачів, встановлення/зняття каналізаційної заглушки у квартирах багатоповерхових будинків, повторне підключення боржників до мереж водопостачання, рекламні послуги);

– оптова торгівля відходами та брухтом (реалізація матеріально-технічних цінностей, металобрухту юридичним та фізичним особам).

Керівництво:

Директор – Шевчук Петро Васильович

Заступник директора з комерційних питань – Микитин Олександр Євгенович

Заступник директора з виробничих питань – Козик Василь Петрович

Головний бухгалтер – Шеремета Світлана Орестівна

У своїй діяльності підприємство керується Статутом, який затверджений рішенням Калуської міської ради від 17.12.2013 №2277 (50 сесія шостого демократичного скликання). Зареєстрований Державним реєстратором від 16.01.2014 року, реєстраційний № 11201050035000324.

КП Водотеплосервіс надає послуги

 • Централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та централізованого теплопостачання споживачам міста.
 • Проведення ремонтних робіт у процесі експлуатації мереж та артезіанських свердловин.
 • Здійснення робіт по відведенню, прийманню та передачі стоків для очистки на очисні споруди ВАТ «Карпатнафтохім» 
 • Забезпечення сталої роботи мереж водопроводу і каналізації шляхом експлуатації підземних і наземних споруд.
 • Реконструкція та розширення водопровідних і каналізаційних споруд та мереж. 
 • Розпломбування, опломбування та повірка засобів обліку споживання води.
 • Надання Технічних умов для встановлення локального опалення.

Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» здійснює постачання питної води для населення і підприємств міста Калуш, Івано-Франківської області.

Система водопостачання міста зонована на три підйоми. Джерело водопостачання  – басейн річки Лімниці.

Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» Калуської міської ради надає послуги з централізованого водовідведення господарсько-побутових стічних вод для населення та підприємств м. Калуш.

Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» здійснює теплопостачання  для населення і підприємств міста Калуш, Івано-Франківської області.

Система теплопостачання м. Калуш на даний час включає:

 • Станом на 01.05.2021р. – 8 квартальних котелень комунальної власності;
 • ВФ ДПЗД «Укрінтеренерго» Калуську ТЕЦ.