До уваги споживачів теплової енергії КП «Калуська енергетична Компанія»

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 року № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу», КП «Калуська енергетична Компанія» повідомляє про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії споживачам ( крім населення, бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника) починаючи із нарахувань за грудень 2021 р., які будуть відображатися щомісяця у платіжних документах зазначених споживачів, надісланих у місяці, що настає за розрахунковим періодом.
КП «Калуська енергетична Компанія» у грудні 2021 року для споживачів (крім населення, бюджетних установ) нарахування за спожиту теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії буде здійснено за чинним тарифом із застосуванням коригуючого коефіцієнта, що враховує зміну ціни природного газу. Відповідно до додаткової угоди №2 від 16 листопада 2021року до договору № 5623-НГТ-15 постачання природного газу від 22.10.2021р. ціна природного газу у грудні 2021року становить 24118,41 грн./тис.куб.м без ПДВ, а у тарифі на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для інших споживачів врахована ціна газу 20504,25грн./тис.куб.м без ПДВ.
Враховуючи підвищення ціни на природний газу в грудні 2021р. для категорії інших споживачів, коефіцієнт перерахунку вартості теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії іншим споживачам ( крім населення, бюджетних установ) за грудень 2021 року становить 1,128.