Відключати за борги – можна!

⚠️ Інформуємо, що заборгованість споживачів за послуги водопостачання водовідведення та теплопостачання щоразу зростає, що свідчить про неналежне виконання споживачами обов’язку щодо оплати отриманих комунальних послуг. КП «Калуська енергетична Компанія» завжди намагаєтьсася йти на зустріч своїм споживачам, особливо, в цей нелегкий для Держави час.

👉🏻 Саме тому, споживачам, в яких виникли фінансові труднощі, чи інші несприятливі обставини, надається можливість звернутися до нашого підприємства щодо реструктуризації заборгованості, про що зазначається в попередженнях, які споживачі регулярно отримують, як спосіб досудового врегулювання спору. Однак, в результаті ігнорування отриманих попереджень, КП «Калуська енергетична Компанія» змушене стягувати заборгованість в судовому порядку.Відтак, станом на сьогоднішній день, наше підприємство звернулося до суду із заявами про видачу судового наказу щодо близько 750 споживачів – фізичних осіб із заборгованістю від 2000 грн., сумарна заборгованість яких становить 4,6 млн.грн та юридичних осіб на суму понад 1,0 млн грн. Тобто до суду подано 90% споживачів категорії населення із заборгованістю більше 2000 грн. Разом з тим, тільки 370 споживачів уклали договори реструктуризації заборгованості на загальну суму 2,9 млн грн.Однак, навіть якісне виконання претензійно-позовної діяльності не дозволяє належним чином підняти платіжну дисципліну споживачів.

❗️ Таким чином, загальна заборгованість продовжує збільшуватись, що збільшує негативні наслідки, як для підприємства так і для нашої громади загалом.

🔴 Беручи до уваги вищенаведене, та зважаючи на те, що Кабінет міністрів України повернув можливість відключення від комунальних послуг боржників у разі несплати або несплати комунальних послуг (в тому числі і щодо водопостачання та водовідведення) у відповідності до Постанови КМУ від 29.12.2023 року №1405 КП «Калуська енергетична Компанія» змушене вживати крайніх заходів впливу, а саме, застосовувати відключення злісних боржників від послуг водопостачання та водовідведення!